Foodstock ZUPA w Krakowie

Pomidorowa, rosół czy ogórkowa? Nie ważne jaka – ważne, że smaczna! Domowych smaków z dzieciństwa, a także innowacyjnych dobroci skosztujecie na krakowskim festiwalu zup w klubie Fabryka.

Zdrowo, pięknie, smacznie i kolorowo! Kolejne pyszne wydarzenie już za pasem. W ostatnią niedzielę marca od godziny 12 na krakowskim Zabłociu będziecie mieli okazję wziąć udział w kolejnej edycji pierwszego, alternatywnego festynu kulinarnego odbywającego się właśnie w tym mieście. Tym razem motywem przewodnim jest często niedoceniania… zupa. Zarówno lokalni, jak i przyjezdni specjaliści zadbają o wyśmienite dobrocie, które będziecie mogli kupić za symboliczne 5 złotych. Nie zabraknie tradycyjnych babcinych przysmaków, takich jak żurek czy pomidorowa, a także pionierskich i eksperymentalnych wywarów. Kucharze z pewnością spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Wydarzeniu jak zwykle będzie towarzyszył niesamowity klimat. Organizatorzy zapewniają, że jak co roku odbędzie się konkurs na Królową Zup.

Będzie muzyka, strefa malucha i niewątpliwie smakowita atmosfera! Oprócz zup dostaniecie również zdrowe hamburgery i świeżo parzone kawy. Trzymamy kciuki za piękną pogodę! Koniecznie dajcie znać jak było!

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

You may also like...