Slow Food Festival na Jazdowie

Wszyscy stawiamy na zdrowe jedzenie oraz naturalne i lokalne składniki. Jednak nie jest to łatwe, gdy mieszkamy w centrum wielkiego miasta… Ale uwaga – nadchodzi zmiana!

Przed Wami otwarcie targu warzywnego na warszawskim Jazdowie, połączone z Festiwalem Dobrego Jedzenia – Slow Food Festival 2015. Niemal w samym sercu Warszawy będziemy mogli poczuć się jak na wakacjach na wsi – miejsce idealnie nadaje się na sobotni piknik wśród drzew i kwiatów, a zdrowe przekąski… można kupić na miejscu.

Slow Food Festival na Jazdowie

Świeże warzywa, owoce, sery, a nawet oleje z polskich nasion – wszystko prosto od rolników i lokalnych producentów, którzy stawiają na naturalne metody upraw, nie produkują na masową skalę i kochają swoją pracę. Pysznie i zdrowo!

Zarezerwujcie sobie czas 9 maja i przyjdźcie na Osiedle Jazdów (Jazdów 3/12), aby przez cały dzień, od godz. 10.00 do 19.00, smakować przysmaków od wystawców targu. Po inauguracji targ będzie czynny regularnie, minimum dwa dni w tygodniu przez cały sezon. Wszelkie aktualności dotyczące festiwalu i targu oraz ciągle dołączających wystawców znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zapraszamy!

You may also like...