Targ Śniadaniowy

Pełnowartościowe, zdrowe śniadanie to podstawa udanego dnia. Jeżeli do tego spożyjemy je w miłym towarzystwie, to z całą pewnością nasz dzień będzie idealny! 

Pogoda coraz bardziej dopisuje. Miejmy nadzieję, że słońce nie opuści nas również 4 kwietnia! Właśnie tego dnia od godziny 9:00 na placu u zbiegu ulic Szarej i Rozbrat na warszawskim Powiślu będzie miał miejsce pierwszy w tym roku Targ Śniadaniowy. Wydarzenie będzie odbywało się cyklicznie – w każdą sobotę, w tej samej lokalizacji. Będziemy mogli zarówno dobrze zjeść, jak i spędzić czas w miłym towarzystwie. Podstawą będą różnorodne, świeże produkty – z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy podkreślają również, że najważniejsza jest dla nich jakość oferowanych przez nich posiłków. Będą warzywa, ciemne pieczywo i masa innych lokalnych i smacznych produktów. W zależności od pogody będziemy mogli spożyć posiłek na świeżym powietrzu lub w środku, w specjalnie przygotowanych jadalniach. Celem tych spotkań jest również ciepła i relaksująca atmosfera.

 

Im nas więcej tym weselej, więc… Wybieracie się z nami?

You may also like...