Wygraj warsztaty z Sebastianem Olmą!

olma

Zaczęliście już swoją przygodę ze zdrowym gotowaniem? Może macie już swój ulubiony przepis bez soli, którym możecie się podzielić? Albo przynajmniej pomysł na takie danie? Jeśli tak, to mamy dla was odpowiednie wyzwanie!

Ogłaszamy konkurs! Każdy, kto chcę się z nami podzielić swoim autorskim przepisem na danie bez soli – jest mile widziany! Wystarczy wejść na nasz fanpage i wysłać zgłoszenie przez specjalną aplikację konkursową. A w nim: receptę na danie bez soli oraz zdjęcie. Nie chcemy jednak zdjęć gotowej potrawy, lecz tego jak ją przygotowywaliście albo jak ją – być może w gronie przyjaciół lub rodziny – wspólnie kosztowaliście.

Nagroda? Profesjonalne warsztaty z Sebastianem Olmą – polskim Top Chefem, szefem kuchni w restauracji Kafe Zielony Niedźwiedź – oczywiście o gotowaniu bez soli! Konkurs trwa do 30 sierpnia, a warsztaty odbędą się już 12 września.
olma3

Czeka na Was aż dwanaście miejsc – sporo, jest zatem duża szansa, by znaleźć się w gronie wyróżnionych. Cześć laureatów zostanie wyłoniona w drodze głosowania (poprzez aplikację), część z kolei wybierze jury, któremu przewodniczyć będzie sam Sebastian Olma. Więcej informacji o zasadach i sam regulamin konkursu znajdziecie oczywiście na fanpage’u, a my już nie możemy doczekać się waszych propozycji!

Nie zapomnieliśmy również o naszych najaktywniejszych fanach. Zgodnie z obietnicą i dla Was – zupełnie poza konkursem – mamy trzy zaproszenia! Dostaną je ci, którzy 30 sierpnia o 12:00 w południe będą na szczycie rankingu aktywności fanów gotowania bez soli. Do dzieła!

You may also like...